Schema/Boka pass i Norrtälje

Schema och bokning för våra anläggningar i HALLSTAVIK, RIMBO och VÄDDÖ.  

BOKNINGSREGLER | MINA SIDOR (kortinfo/bokningar) | Schema

Du behöver ett giltigt träningskort hos Friskis&Svettis Norrtälje för att kunna boka pass. Användarnamn = ditt kortnummer eller din e-post adress. Lösenordet = de 6 första siffrorna i ditt personnummer (ex 760321).

 

Måndag 20 nov
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
10.30-11.30
Jympa Soft
med Leif Thorsson i Stora Hallen (N)
17.00-18.00
Jympa Medel
med Nina Klar Hellsing i Stora Hallen (N)
17.00-18.00
Dansskola Junior
med Anette Jansson i Mellanhallen (N)
18.00-19.00
Cirkelgymmet abonnerat
med Admin i Cirkelgym (N)
18.00-19.00
Jympa Bas 60
med Annika Lundman i Stora Hallen (N)
18.00-19.00
Dans Fusion
med Anette Jansson i Mellanhallen (N)
18.30-19.30
Spin Puls
med Pär Nordell i Spinning (N)
18.30-19.30
IW intervall
med Eva Bergström-Holgersson i IW/Lilla Hallen (N)
19.00-20.15
Box 75
med Maud Helander i Stora Hallen (N)
19.00-20.15
Skivstång Intervall
med Lotta Grinder i Mellanhallen (N)
19.30-20.30
Jympa M/Styrkal 60 Bergshamra
med Susanna Eriksson i Bergshamra (N)
20.15-21.15
Innebandy
med Admin i Stora Hallen (N)
Tisdag 21 nov
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
10.30-11.30
IW soft
med Paula Karlsson i IW/Lilla Hallen (N)
11.30-12.30
Skivstång
med Eva Blixt i Mellanhallen (N)
17.30-18.30
Yoga 1
med Amanda Berg i Mellanhallen (N)
18.00-19.00
Power Hour
med Anna Eriksson i Stora Hallen (N)
18.00-20.00
Spin 120
med Mia Hallman i Spinning (N)
18.30-19.30
Cirkelgym X
med Eva Bergström-Holgersson i Cirkelgym (N)
19.00-20.00
Jympa Medel
med Jeanette Lundin i Stora Hallen (N)
19.00-20.00
Aerobic
med Caroline Brask i Mellanhallen (N)
Onsdag 22 nov
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
09.30-10.30
Cirkelgym Soft
med Alexandra Starkova i Cirkelgym (N)
10.30-11.30
Cirkelgym Soft
med Alexandra Starkova i Cirkelgym (N)
18.00-19.00
Skivstång
med Eva Blixt i Mellanhallen (N)
18.00-19.00
Jympa Medel
med Anna Eriksson i Stora Hallen (N)
18.00-19.00
Jogg Intervall
med Carina Åsman i Ute /Jogg
19.00-20.00
HIT
med Maud Helander i Stora Hallen (N)
19.00-20.10
Aerobic 70
med Caroline Bernström i Mellanhallen (N)
Torsdag 23 nov
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
10.30-11.30
Jympa Soft
med Margareta Andersson i Stora Hallen (N)
17.15-18.30
Jympa Bas 75
med Tina Johansson i Stora Hallen (N)
17.45-19.00
Box 75
med Göran Bergh i Mellanhallen (N)
18.30-19.30
Jympa M/Puls 60
med Malin Grönvall i Stora Hallen (N)
18.30-19.30
IW intervall
med Eva Bergström-Holgersson i IW/Lilla Hallen (N)
18.30-19.30
Cirkelgym
med Petter Olson i Cirkelgym (N)
19.00-19.50
TABATA
med Caroline Bornelind i Mellanhallen (N)
19.30-20.30
IntervallFlex Bergshamra
med Erica Samuelsson i Bergshamra (N)
20.00-21.00
Innebandy
med Hans Helander i Stora Hallen (N)
Fredag 24 nov
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
11.30-12.30
Jympa Medel
med Lotta Grinder i Stora Hallen (N)
16.30-17.30
Spin Intervall Pyramid
med Mia Hallman i Spinning (N)
16.30-17.30
Jympa M/Puls 60
med Susanna Eriksson i Stora Hallen (N)
Lördag 25 nov
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
09.30-10.30
Familjejympa
med Nettan Hörkkö i Stora Hallen (N)
09.45-10.45
Spin Distans
med Malin Lindqvist i Spinning (N)
10.00-11.00
Cirkelgym
med Hans Helander i Cirkelgym (N)
11.00-12.00
Jympa Bas 60
med Cecilia Asplund i Stora Hallen (N)
11.00-12.00
Familjefys 6-12 år
med Nettan Hörkkö i Mellanhallen (N)
Söndag 26 nov
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
16.00-17.00
IW distans
med Gittan Lindblom i IW/Lilla Hallen (N)
16.00-17.00
IntervallFlex
med Susanne Brask i Mellanhallen (N)
17.00-18.00
Core
med Åsa Nilsson i Stora Hallen (N)
17.30-18.30
Yoga 1
med Jeanette Lindh i Mellanhallen (N)
18.00-19.00
Jympa M/Styrka 60
med Annelie Holgersson i Stora Hallen (N)
F&S Schema version 1.0.6 av Klas Ehnemark, kopplat till BRP.
v52, 2013
Fel.
Meddelande
OK
http://brp2.netono.se/fsnorrtalje/mesh/showGroupActivities.action?businessUnit=1
Rubrik
Datum:x
Klockan:x
Lokal:x
Platser:x
Ledare:x
Bokningsbara:x
Drop-in:Information saknas
Reserver:x
Du är inbokad.
Användarnamn:
Lösenord:
Logga ut
Boka
Boka reservplats
Avboka
Avboka reservplats
Avbryt
Loggar in...
Fel.
Meddelande
OK

 

  • Ordinarie öppettider

  • Hallstavik

    MånTisOnsTorsFreLörSön
    Öppnar06.3006.3006.3006.3006.3009.3013.00
    Stänger21.0021.0021.0021.0019.0016.0021.00
  • Rimbo

    MånTisOnsTorsFreLörSön
    Öppnar06.3006.3006.3006.3006.3009.0009.00
    Stänger21.0021.0021.0021.0019.0016.3021.00
  • Ordinarie öppettider

  • Väddö

    MånTisOnsTorsFreLörSön
    Öppnar06.3008.3006.3008.3006.3009.3013.00
    Stänger21.0021.0021.0021.0019.0016.0021.00
  • Norrtälje

    MånTisOnsTorsFreLörSön
    Öppnar05.3005.3005.3005.3005.3009.0010.00
    Stänger21.3021.3021.3021.3019.0016.3021.00
  • Barnpassning Norrtälje

    MånTisOnsTorsFreLörSön
    Öppnar18:0017:3017:3017:30
    Stänger20:0020:0020:0020:00